knsdesign.pl

Oferta

Oferta

Busy do Polski, Niemiec, Belgii i Holandii to nowoczesne, sprawne, niezawodne i bogato wyposażone środki transportu, które służą każdemu pasażerowi, w celu komfortowej jazdy. Każdy klient, który zdecyduje się na usługi pasażerskie naszej firmy, ma do dyspozycji wygodne rozkładane fotele, klimatyzację, rolety przeciwsłoneczne, gniazdko elektryczne, oraz możliwość skorzystania z bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Podczas wielogodzinnej podróży bez problemu każdy podróżujący może w indywidualny sposób spożytkować swój czas m.in na czytanie książek, słuchaniu muzyki, nauce, pracy na komputerze, telefonie albo tablecie. Busy do Polski, Niemiec, Belgii i Holandii dzięki bogatemu wyposażeniu, pozwalają każdemu pasażerowi się zrelaksować oraz , zdrzemnąć. 

Tutaj, w przypadku tych dłuższych tras bardzo przydatne i niezawodne mogą okazać się takie urządzenia  jak odtwarzacz DVD oraz TV oraz radio z odpowiednim nagłośnieniem. Przy tak licznych udogodnieniach nawet najbardziej wymagające osoby będą w pełni zadowolone z podróży busami naszej firmy (mowa tutaj głównie o klientach biznesowych, dla których jesteśmy w stanie sprostać nawet największe wymagania). Warto również dodać, że podróż naszymi busami umili czas nawet najbardziej stanowczym dzieciom, które mając w zasięgu swojego fotela mnóstwo gadżetów, nie będą się nudziły podczas dalekiej podróży. Na sam koniec należy również wspomnieć o rzeczy najistotniejszej, czyli o naszym bagażu. 

W każdym aucie podróżujący  ma do dyspozycji obszerny luk bagażowy oraz poręczne schowki również przy swoim miejscu siedzącym. Korzystając z usług naszego sprawdzonego przewoźnika, możemy mieć stu procentową pewność terminowej oraz rzetelnej realizacji zlecenia na najwyższym standardzie.